Чому слабка швидкість?

        Що таке швидкість інтернету?

  Швидкість інтернету або пропускна здатність інтернет-каналу – це максимальна кількість даних, які можуть бути прийняті на персональний комп’ютер або передані з комп’ютера в мережу за одиницю часу. Швидкість найчастіше вимірюється в мегабітах (Мбіт / с, Мб / с) або кілобітах в секунду (Кбіт / с, Кб / с). При цьому, як правило, розмір файлів вказується в кілобайтах, мегабайтах і гигабайтах. Так як 1 байт = 8 біт, відповідно на практиці це означає, що при швидкості інтернету в 100Мбит / с за одну секунду комп’ютер зможе прийняти або передати не більше 12,5 мегабайт даних (100/8 = 12,5). Щоб скачати фільм об’ємом 1,5 Гб (1536 Мб) знадобиться 2-4 хвилини.
Варто відзначити, що  вищевикладені розрахунки наведені для ідеальних «лабораторних» умов вимірювання швидкості.

        Від чого залежить швидкість інтернету?
      На швидкість доступу до інтернету впливає декілька факторів:

  По-перше, це гранична швидкість тарифного плану встановлена ​​інтернет-провайдером.
   По-друге, завантаженість мережі іншими користувачами і технологія каналу передачі даних. Freedomnet надає послугу за технологією FTTB (Fiber To The Building, «Оптика в будинок» Особливістю технології є те, що до кожного підключеного будинку підводиться оптоволокно. Один з найбільш технологічних матеріалів для передачі даних.
  По-третє, швидкість роботи сайту, який ви відкриваєте. Наприклад, якщо сервер на момент завантаження здатний віддавати користувачу файли на швидкості, наприклад не більше 1 Мбіт / с, то навіть при максимальному тарифному плані домогтися більш високої швидкості не вийде.
   По-четверте настройка мережі операційної системи.

Через що швидкість інтернету може знижуватися?

• Несправне клієнтське обладнання. Збійними або застаріле мережеве обладнання (роутери, мережеві карти тощо) може стати причиною зниження швидкості інтернету. Для вирішення цієї проблеми необхідно перевірити і замінити несправні пристрої.
• Зараження комп’ютера шкідливим ПЗ. Віруси, троянські програми та інше шкідливе ПЗ, що потрапило на комп’ютер, може використовувати частину пропускної здатності каналу для своїх потреб. Для нейтралізації вірусів слід використовувати антивірусні програми.
• Використання незахищеного бездротового з’єднання. Якщо для доступу до Мережі використовується Wi-Fi-з’єднання, незахищене паролем, до нього можуть підключитися сторонні особи. Щоб вирішити цю проблему, потрібно встановити пароль на підключення до бездротової точки доступу.
• Велика кількість паралельно працюючих програм. Одночасна робота інтернет-месенджерів, менеджерів закачування, автоматичного оновлення операційної системи та інших програм може привести до підвищеного навантаження на процесор і зниженню швидкості інтернет-з’єднання. В цьому випадку необхідно закрити зайві програми.

• Перегружена КЕШ-пам’ять, Cookie, цю причину можна усунути в легкий для вас спосіб, а саме просто очистити КЕШ-пам’ять, Cookie у вашому інтернет-браузері (Opera, Google Chrome тощо).